ME240A3251F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ME240A3251F01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER
Podatkovni listi: ME240A3251F01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ME240A3251F01
Številka dela ME240A3251F01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5314 pcs Podatkovni list ME240A3251F01.pdf
Serija ME240 (240W) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis AC/DC External Adapter Input
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ME240A2851N01
ME240A2851N01
Proizvajalci: Ault / SL Power
Opis: MEDICAL, SWITCHING EXTERNAL PSU,
Na zalogi: 670 pcs
Prenesi: ME240A2851N01.pdf
RFQ
Proizvajalci: Ault / SL Power
Na zalogi: 762 pcs
Prenesi: ME240A1251N01.pdf
RFQ
ME240A1851F01
ME240A1851F01
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER
Na zalogi: 5690 pcs
Prenesi: ME240A1851F01.pdf
ME20A4803N01
ME20A4803N01
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W