MENB1030A1241Q01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MENB1030A1241Q01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Podatkovni listi: 1.MENB1030A1241Q01.pdf2.MENB1030A1241Q01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MENB1030A1241Q01
Številka dela MENB1030A1241Q01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1847 pcs Podatkovni list 1.MENB1030A1241Q01.pdf2.MENB1030A1241Q01.pdf
Utež 0.441 lb (200.03g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Velikost / dimenzija 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Serija MENB1030 (30W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 30W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura -20°C ~ 40°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C18
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost Level V
natančen opis 12V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 2.5A
Dolžina kabla 59" (1.50m) Odobritve CE, cURus