MENB1060A1200N03
Ault / SL PowerAult / SL Power
MENB1060A1200N03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MENB1060A1200N03
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka PWR SPPLY DESKTOP 60W 12V
Podatkovni listi: MENB1060A1200N03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MENB1060A1200N03
Številka dela MENB1060A1200N03 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis PWR SPPLY DESKTOP 60W 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1124 pcs Podatkovni list MENB1060A1200N03.pdf
Utež 0.243 lb (110.22g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Velikost / dimenzija 3.30" L x 1.85" W x 1.26" H (84.0mm x 47.0mm x 32.0mm)
Serija MENB1060 (60W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 60W Polarizacija -
Izhodni priključek - Druga imena Q7125046B
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C8 Obrazec Desktop (Class II)
Učinkovitost Level V natančen opis 12V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 5A Dolžina kabla 59" (1.50m)