MENB1090A1803Q01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MENB1090A1803Q01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MENB1090A1803Q01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W
Podatkovni listi: 1.MENB1090A1803Q01.pdf2.MENB1090A1803Q01.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 713 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 713 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MENB1090A1803Q01
Številka dela MENB1090A1803Q01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 713 pcs Podatkovni list 1.MENB1090A1803Q01.pdf2.MENB1090A1803Q01.pdf
Utež 1.4 lbs (635g) Napetost - izhod 18V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Velikost / dimenzija 5.08" L x 3.05" W x 1.59" H (129.0mm x 77.5mm x 40.5mm)
Serija MENB1090 (90W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 90W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 500mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C18
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost Level V
natančen opis 18V 90W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 5A
Dolžina kabla 59" (1.50m) Odobritve CE, cURus