MENB1150A1551F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MENB1150A1551F01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MENB1150A1551F01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 150W
Podatkovni listi: 1.MENB1150A1551F01.pdf2.MENB1150A1551F01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MENB1150A1551F01
Številka dela MENB1150A1551F01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5584 pcs Podatkovni list 1.MENB1150A1551F01.pdf2.MENB1150A1551F01.pdf
Napetost - izhod 15V Napetost - Vhod 90 ~ 264VAC
Velikost / dimenzija 8.36" L x 2.65" W x 1.89" H (212.4mm x 67.4mm x 48.0mm) Serija MENB1150 (150W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 150W
Polarizacija - Izhodni priključek Rectangular, 6 Position
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 500mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level V natančen opis 15V 150W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 10A Dolžina kabla 47.2" (1.20m)