MW170KB1803F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MW170KB1803F01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MW170KB1803F01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 15W
Podatkovni listi: 1.MW170KB1803F01.pdf2.MW170KB1803F01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MW170KB1803F01
Številka dela MW170KB1803F01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6687 pcs Podatkovni list 1.MW170KB1803F01.pdf2.MW170KB1803F01.pdf
Utež - Napetost - izhod 18V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Velikost / dimenzija 3.30" L x 1.81" W x 1.26" H (84.6mm x 46.0mm x 33.0mm)
Serija MW170KB (10-15W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 15W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 500mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level IV
natančen opis 18V 15W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 840mA
Dolžina kabla 70.9" (1.80m) Odobritve CE, cULus