TE240A1251F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE240A1251F01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TE240A1251F01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka ITE, SWITCHING EXTERNAL PSU, 200
Podatkovni listi: 1.TE240A1251F01.pdf2.TE240A1251F01.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 730 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 730 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TE240A1251F01
Številka dela TE240A1251F01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis ITE, SWITCHING EXTERNAL PSU, 200 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 730 pcs Podatkovni list 1.TE240A1251F01.pdf2.TE240A1251F01.pdf
Utež 1.5 lbs (680.4g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 8.43" L x 4.25" W x 1.85" H (214.0mm x 108.0mm x 47.0mm)
Serija TE240 (240W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 200W Polarizacija -
Izhodni priključek Rectangular, 6 Position Druga imena 271-2969
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Brez porabe energije 210mW (Max)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level VI natančen opis 12V 200W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 16.6A Dolžina kabla 39.4" (1.00m)