TE60A0902Q01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE60A0902Q01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TE60A0902Q01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 54W
Podatkovni listi: TE60A0902Q01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TE60A0902Q01
Številka dela TE60A0902Q01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 54W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3407 pcs Podatkovni list TE60A0902Q01.pdf
Napetost - izhod 9V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 4.25" L x 2.67" W x 1.29" H (108.0mm x 67.9mm x 32.7mm) Serija TE60 (60W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 54W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Brez porabe energije 210mW (Max)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C18 Obrazec Desktop (Class II)
Učinkovitost Level VI natančen opis 9V 54W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 6A Dolžina kabla 44.9" (1.14m)