TE90A2423F02
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TE90A2423F02
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Podatkovni listi: 1.TE90A2423F02.pdf2.TE90A2423F02.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TE90A2423F02
Številka dela TE90A2423F02 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1545 pcs Podatkovni list 1.TE90A2423F02.pdf2.TE90A2423F02.pdf
Utež 1.323 lb (600.0g) Napetost - izhod 24V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Velikost / dimenzija 6.02" L x 2.68" W x 1.36" H (153.0mm x 68.0mm x 34.5mm)
Serija TE90 (90W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 90W Polarizacija -
Izhodni priključek DIN, 8 Pin Druga imena 271-3062
delovna temperatura -20°C ~ 50°C (With Derating) Brez porabe energije 150mW (Max)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 24V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 3.75A Dolžina kabla 45.3" (1.15m)