6N136-020E
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
6N136-020E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6N136-020E
Proizvajalec / znamka: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis izdelka OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 8DIP
Podatkovni listi: 6N136-020E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6N136-020E
Številka dela 6N136-020E Proizvajalec Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115944 pcs Podatkovni list 6N136-020E.pdf
Voltage - Output (Max) 20V Napetost - izolacija 5000Vrms
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.5V Vce Saturation (Max) -
Vklop / izklop čas (tip) 200ns, 600ns Paket naprave za dobavitelja 8-DIP
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Vrsta izhoda Transistor with Base delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Število kanalov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa DC
natančen opis Optoisolator Transistor with Base Output 5000Vrms 1 Channel 8-DIP Trenutni količnik prenosa (min) 19% @ 16mA
Razmerje trenutnega prenosa (maks.) 50% @ 16mA Trenutni - izhod / kanal 8mA
Tok - DC naprej (če) (maks.) 25mA Številka osnovnega dela 6N136