7405ZKFEB03
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7405ZKFEB03
Proizvajalec / znamka: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis izdelka SOC DIGITAL GATEWAY
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 7405ZKFEB03
Številka dela 7405ZKFEB03 Proizvajalec Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis SOC DIGITAL GATEWAY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4348 pcs Podatkovni list
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Sekundarni atributi - Vrsta RF -
Paket / primer - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkcija - Pogostost -
natančen opis RF IC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
7405W 0605000
7405W 0605000
Proizvajalci: Belden
Opis: CBL 9COND 20AWG
Na zalogi: 17 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN PIN RCPT
Na zalogi: 101586 pcs
Prenesi: 7406-0-15-01-18-01-10-0.pdf
RFQ
7405TZQE
7405TZQE
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
Na zalogi: 3592 pcs
Prenesi: 7405TZQE.pdf
7405W 060250
7405W 060250
Proizvajalci: Belden
Opis: CBL 9COND 20AWG
Na zalogi: 217 pcs
Prenesi:
7405ZKFEB01
7405ZKFEB01
Proizvajalci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: SOC DIGITAL GATEWAY
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN PIN RCPT
Prenesi: 7406-0-15-80-18-14-10-0.pdf
Opis: CONN PIN RCPT .037-.043 SOLDER
7405TZQI
7405TZQI
Proizvajalci: C&K
Prenesi: 7405TZQI.pdf
7405W 0601000
7405W 0601000
Na zalogi: 60 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika