7406ZKFEB08
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7406ZKFEB08
Proizvajalec / znamka: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis izdelka SOC DIGITAL GATEWAY
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 7406ZKFEB08
Številka dela 7406ZKFEB08 Proizvajalec Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis SOC DIGITAL GATEWAY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4071 pcs Podatkovni list
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Sekundarni atributi - Vrsta RF -
Paket / primer - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkcija - Pogostost -
natančen opis RF IC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
7406ZZKFEB01
7406ZZKFEB01
Proizvajalci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: SOC DIGITAL GATEWAY
Na zalogi: 5460 pcs
Prenesi:
RFQ
7406W 060250
7406W 060250
Proizvajalci: Belden
Opis: CBL 12COND 20AWG
Na zalogi: 187 pcs
Prenesi:
RFQ
74069
Proizvajalci: Wiha
Opis: SLOTTED POWER BIT 8.0 X 50MM 2PK
Na zalogi: 8105 pcs
Prenesi: 74069.pdf
7408L1H3CQE
7408L1H3CQE
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
Prenesi: 7408L1H3CQE.pdf
7406W 0601000
7406W 0601000
Proizvajalci: Belden
Opis: CBL 12COND 20AWG
Na zalogi: 48 pcs
74068
Proizvajalci: Wiha
Prenesi: 74068.pdf
Opis: SLOTTED POWER BIT 6.5 X 50MM 2PK
7406W 0605000
7406W 0605000
Na zalogi: 11 pcs
7408-RC
7408-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: CMC 5MH 1.1A 2LN TH
Prenesi: 7408-RC.pdf
7407W 0601000
7407W 0601000
Opis: CBL 18COND 20AWG
Na zalogi: 36 pcs
7407W 060250
7407W 060250
Opis: CBL 18COND 20AWG
Na zalogi: 116 pcs
7407W 0605000
7407W 0605000
Na zalogi: 9 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika