ACPL-227-50CE
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
ACPL-227-50CE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACPL-227-50CE
Proizvajalec / znamka: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis izdelka OPTOISOLATOR 3KV 2CH TRANS 8SOIC
Podatkovni listi: ACPL-227-50CE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACPL-227-50CE
Številka dela ACPL-227-50CE Proizvajalec Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis OPTOISOLATOR 3KV 2CH TRANS 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159948 pcs Podatkovni list ACPL-227-50CE.pdf
Voltage - Output (Max) 80V Napetost - izolacija 3000Vrms
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.2V Vce Saturation (Max) 400mV
Vklop / izklop čas (tip) 3µs, 3µs Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) 2µs, 3µs
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width)
Vrsta izhoda Transistor delovna temperatura -55°C ~ 110°C
Število kanalov 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa DC
natančen opis Optoisolator Transistor Output 3000Vrms 2 Channel 8-SO Trenutni količnik prenosa (min) 200% @ 5mA
Razmerje trenutnega prenosa (maks.) 400% @ 5mA Trenutni - izhod / kanal 50mA
Tok - DC naprej (če) (maks.) 50mA