ASMB-TTF2-0B20B
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASMB-TTF2-0B20B
Proizvajalec / znamka: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis izdelka LED RGB DIFFUSED 6PLCC SMD
Podatkovni listi: ASMB-TTF2-0B20B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASMB-TTF2-0B20B
Številka dela ASMB-TTF2-0B20B Proizvajalec Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis LED RGB DIFFUSED 6PLCC SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 306084 pcs Podatkovni list ASMB-TTF2-0B20B.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.1V Red, 2.9V Green, 2.9V Blue Kotni kot 110°
Paket naprave za dobavitelja 6-PLCC Velikost / dimenzija 3.70mm L x 3.50mm W
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 6-PLCC Druga imena 516-3909-1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5A (24 Hours)
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Round with Flat Top
Barva objektiva - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 3.00mm Lastnosti -
natančen opis Red, Green, Blue (RGB) 620nm Red, 524nm Green, 471nm Blue LED Indication - Discrete 2.1V Red, 2.9V Green, 2.9V Blue 6-PLCC Tok - preskus 20mA