HCPL-0500
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
HCPL-0500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCPL-0500
Proizvajalec / znamka: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis izdelka OPTOISO 3.75KV TRANS W/BASE 8SO
Podatkovni listi: HCPL-0500.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCPL-0500
Številka dela HCPL-0500 Proizvajalec Avago Technologies (Broadcom Limited)
Količina na voljo 73813 pcs Podatkovni list HCPL-0500.pdf
Voltage - Output (Max) 20V Napetost - izolacija 3750Vrms
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.5V Vce Saturation (Max) -
Vklop / izklop čas (tip) 200ns, 1.3µs Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Transistor with Base Druga imena 516-1024-5
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število kanalov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa DC natančen opis Optoisolator Transistor with Base Output 3750Vrms 1 Channel 8-SO
Trenutni količnik prenosa (min) 5% @ 16mA Razmerje trenutnega prenosa (maks.) -
Trenutni - izhod / kanal 8mA Tok - DC naprej (če) (maks.) 25mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HCPL-0500-500E
HCPL-0500-500E
Proizvajalci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: OPTOISO 3.75KV TRANS W/BASE 8SO
Na zalogi: 96979 pcs
Prenesi: HCPL-0500-500E.pdf
RFQ
HCPL-0466-500E
HCPL-0466-500E
Opis: OPTOISO 3.75KV OPN COLLECTOR 8SO
Na zalogi: 64983 pcs
Prenesi: HCPL-0466-500E.pdf
RFQ
HCPL-0466#500
HCPL-0466#500
Prenesi: HCPL-0466#500.pdf
HCPL-0500#560
HCPL-0500#560
Prenesi: HCPL-0500#560.pdf
HCPL-0500-000E
HCPL-0500-000E
Prenesi: HCPL-0500-000E.pdf
Prenesi: HCPL-0466#560.pdf
Prenesi: HCPL-0466-060E.pdf
HCPL-0500-060E
HCPL-0500-060E
Prenesi: HCPL-0500-060E.pdf
HCPL-0500#060
HCPL-0500#060
Prenesi: HCPL-0500#060.pdf
HCPL-0500#500
HCPL-0500#500
Prenesi: HCPL-0500#500.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika