HCPL-2300
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCPL-2300
Proizvajalec / znamka: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis izdelka OPTOISO 3.75KV OPEN COLL 8DIP
Podatkovni listi: HCPL-2300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
850 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCPL-2300
Številka dela HCPL-2300 Proizvajalec Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis OPTOISO 3.75KV OPEN COLL 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23991 pcs Podatkovni list HCPL-2300.pdf
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Napetost - izolacija 3750Vrms
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.3V Paket naprave za dobavitelja 8-DIP
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) 40ns, 20ns
Zamuda za razmnoževanje tpLH / tpHL (maks.) 160ns, 200ns Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda Open Collector, Schottky Clamped
Druga imena 516-1068-5
HCPL2300
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število kanalov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodi - Side 1 / Side 2 1/0
Vrsta vnosa DC natančen opis Logic Output Optoisolator 5MBd Open Collector, Schottky Clamped 3750Vrms 1 Channel 100V/µs CMTI 8-DIP
Hitrost prenosa podatkov 5MBd Trenutni - izhod / kanal 25mA
Tok - DC naprej (če) (maks.) 5mA (Typ) Prehodna imuniteta v skupnem načinu (Min) 100V/µs