HCPL-4100-300E
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCPL-4100-300E
Proizvajalec / znamka: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis izdelka OPTOISO 3.75KV TRNSMTR 8DIP GW
Podatkovni listi: HCPL-4100-300E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCPL-4100-300E
Številka dela HCPL-4100-300E Proizvajalec Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis OPTOISO 3.75KV TRNSMTR 8DIP GW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23822 pcs Podatkovni list HCPL-4100-300E.pdf
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 20 V Napetost - izolacija 3750Vrms
Tip Current Loop Transmitter Paket naprave za dobavitelja 8-DIP Gull Wing
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) 16ns, 23ns
Zamuda za razmnoževanje tpLH / tpHL (maks.) 1.6µs, 1µs Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SMD, Gull Wing Druga imena 516-2607-5
HCPL-4100-300E-ND
HCPL4100300E
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kanalov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - izhod / kanal 30mA Prehodna imuniteta v skupnem načinu (Min) 1kV/µs