HCPL-7800A
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCPL-7800A
Proizvajalec / znamka: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis izdelka IC OPAMP ISOLATION 100KHZ 8DIP
Podatkovni listi: HCPL-7800A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCPL-7800A
Številka dela HCPL-7800A Proizvajalec Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis IC OPAMP ISOLATION 100KHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 10538 pcs Podatkovni list HCPL-7800A.pdf
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 4.5 V ~ 5.5 V Napetost - vhodni odmik 300µV
Paket naprave za dobavitelja 8-DIP Ubi stopnja -
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda -
Druga imena 516-1141-5
HCPL7800A
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Trenutni - dobava 10.9mA Trenutni - izhod / kanal 16mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 500nA Številka osnovnega dela HCPL-7800
Vrsta ojačevalnika Isolation -3db Bandwidth 100kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HCPL-7800A#500
HCPL-7800A#500
Proizvajalci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: IC OPAMP ISOLATION 100KHZ 8DIPGW
Na zalogi: 9214 pcs
Prenesi: HCPL-7800A#500.pdf
RFQ
HCPL-7800A-500E
HCPL-7800A-500E
Na zalogi: 14795 pcs
Prenesi: HCPL-7800A-500E.pdf
RFQ
HCPL-7840
HCPL-7840
Opis: IC OPAMP ISOLATION 100KHZ 8DIP
Prenesi: HCPL-7840.pdf
HCPL-7800-000E
HCPL-7800-000E
Prenesi: HCPL-7800-000E.pdf
HCPL-7800A#300
HCPL-7800A#300
Prenesi: HCPL-7800A#300.pdf
Prenesi: HCPL-7800#300.pdf
HCPL-7800A-000E
HCPL-7800A-000E
Prenesi: HCPL-7800A-000E.pdf
Prenesi: HCPL-7800-300E.pdf
HCPL-7800A-300E
HCPL-7800A-300E
Prenesi: HCPL-7800A-300E.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika