HSMM-C120
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
HSMM-C120 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSMM-C120
Proizvajalec / znamka: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis izdelka LED GREEN CLEAR CHIP SMD R/A
Podatkovni listi: 1.HSMM-C120.pdf2.HSMM-C120.pdf3.HSMM-C120.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSMM-C120
Številka dela HSMM-C120 Proizvajalec Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis LED GREEN CLEAR CHIP SMD R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188298 pcs Podatkovni list 1.HSMM-C120.pdf2.HSMM-C120.pdf3.HSMM-C120.pdf
Valovna dolžina - vrh 523nm Valovna dolžina - prevladujoča 525nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.4V Kotni kot 155°
Paket naprave za dobavitelja Chip LED Velikost / dimenzija 1.60mm L x 1.00mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, No Lead Druga imena 516-2832-2
HSMM-C120-ND
HSMMC120
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Ocena 120mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Domed Top, 1.20mm x 0.60mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.60mm Lastnosti -
natančen opis Green 525nm LED Indication - Discrete 3.4V 2-SMD, No Lead Tok - preskus 20mA