26508-LDV
AvenAven
26508-LDV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 26508-LDV
Proizvajalec / znamka: Aven
Opis izdelka LAMP MAG 3 DIOPT 110V 220V LEDS
Podatkovni listi: 26508-LDV.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Stanje zalog 335 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 335 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 26508-LDV
Številka dela 26508-LDV Proizvajalec Aven
Opis LAMP MAG 3 DIOPT 110V 220V LEDS Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 335 pcs Podatkovni list 26508-LDV.pdf
Utež 11 lbs (5kg) Napetost 110V, 220V
Serija ProVue Touch Druga imena 243-1142
26508LDV
Tip montaže Edge Clamp Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Stil / velikost objektiva 3 Diopter (1.75x), 7.00" (177.80mm) Diameter
Dolžina kabla - Barva White
Žarnica LED, White (108), UV (72) Roka 35.00" (889.0mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
26505-RC-ESD
26505-RC-ESD
Proizvajalci: Aven
Opis: REPLACEMENT CLAMP FOR 26505 SRS
Na zalogi: 10020 pcs
Prenesi: 26505-RC-ESD.pdf
RFQ
2650AT43A0100E
2650AT43A0100E
Proizvajalci: Johanson Technology
Opis: RF ANT 2.65GHZ CHIP SOLDER SMD
Na zalogi: 5596 pcs
Prenesi: 2650AT43A0100E.pdf
RFQ
26508-LED
26508-LED
Proizvajalci: Aven
Opis: LAMP MAG 3 DIOPT 110V 220V LEDS
Na zalogi: 406 pcs
Prenesi: 26508-LED.pdf
26507-SBK
26507-SBK
Opis: LAMP MAG 5 DIOPT 115V 24 LEDS
Prenesi: 26507-SBK.pdf
2651
Proizvajalci: Adafruit
Opis: SENSOR BARO/ALT BMP280 I2C/SPI
Prenesi: 2651.pdf
26506-ELV
26506-ELV
Opis: LAMP MAG 3 DIOPTER 115V 78 LEDS
Prenesi: 26506-ELV.pdf
26507-XL5
26507-XL5
Opis: LAMP MAGNIFIER 2.25X LED
Prenesi: 26507-XL5.pdf
26509-STN
26509-STN
Opis: FLOOR STAND 30"
Prenesi: 26509-STN.pdf
26506-SIV
26506-SIV
Opis: LAMP MAGNIFIER 3 DIOPTER 115V 9W
Prenesi: 26506-SIV.pdf
Prenesi: 26505-SIV.pdf
2650A
2650A
Proizvajalci: B&K Precision
Opis: SPECTRUM ANALYZER 3.3GHZ HANDHLD
Na zalogi: 13 pcs
Prenesi: 2650A.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: HOOK-UP DUAL WALL STRND 16AWG
Prenesi: 265091-000.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika