BP33-12H-B7
B B BatteryB B Battery
B B Battery
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BP33-12H-B7
Proizvajalec / znamka: B B Battery
Opis izdelka BATTERY LEAD ACID 12V 33AH
Podatkovni listi: 1.BP33-12H-B7.pdf2.BP33-12H-B7.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / se ne uporablja
Stanje zalog 821 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 821 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BP33-12H-B7
Številka dela BP33-12H-B7 Proizvajalec B B Battery
Opis BATTERY LEAD ACID 12V 33AH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / se ne uporablja
Količina na voljo 821 pcs Podatkovni list 1.BP33-12H-B7.pdf2.BP33-12H-B7.pdf
Utež 11300g Napetost - ocenjena 12V
Sklop zaključka Nut and Bolt, M5 Standardni čas polnjenja -
Standardni polnilni tok - Velikost / dimenzija 8.33" L x 5.14" W x 6.67" H (211.5mm x 130.5mm x 169.5mm)