SH4.5-12-T1
B B BatteryB B Battery
SH4.5-12-T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SH4.5-12-T1
Proizvajalec / znamka: B B Battery
Opis izdelka BATTERY LEAD ACID 12V 4.5AH
Podatkovni listi: SH4.5-12-T1.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SH4.5-12-T1
Številka dela SH4.5-12-T1 Proizvajalec B B Battery
Opis BATTERY LEAD ACID 12V 4.5AH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / se ne uporablja
Količina na voljo 6875 pcs Podatkovni list SH4.5-12-T1.pdf
Utež 1700g Napetost - ocenjena 12V
Sklop zaključka Spade, .187" (4.7mm) Standardni čas polnjenja -
Standardni polnilni tok - Velikost / dimenzija 3.60" L x 2.81" W x 4.07" H (91.5mm x 71.5mm x 103.5mm)
Informacije o odpremi - Serija SH
Druga imena 522-1036
SH4.5-12
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / Not applicable Hitrost razelektritve 20Hr
natančen opis 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 4.5Ah Zmogljivost 4.5Ah
Baterija kemija Lead Acid (VRLA) Velikost akumulatorske celice -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SH470M025ST
SH470M025ST
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Na zalogi: 6049 pcs
Prenesi: SH470M025ST.pdf
RFQ
SH470M035ST
SH470M035ST
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Na zalogi: 5382 pcs
Prenesi: SH470M035ST.pdf
RFQ
SH4-08G
SH4-08G
Proizvajalci: On-Shore Technology, Inc.
Opis: SOCKET STRIP DOUBLE ROW R/A
Prenesi: SH4-08G.pdf
SH470M063ST
SH470M063ST
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Prenesi: SH470M063ST.pdf
SH470M050ST
SH470M050ST
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Prenesi: SH470M050ST.pdf
SH400
SH400
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: GDT 400V 5KA 2 POLE SMD
Prenesi: SH400.pdf
SH470M010ST
SH470M010ST
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Prenesi: SH470M010ST.pdf
SH470
SH470
Opis: GDT 470V 5KA 2 POLE SMD