110FX2-ST
B+B SmartWorx, Inc.B+B SmartWorx, Inc.
B+B SmartWorx, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 110FX2-ST
Proizvajalec / znamka: B+B SmartWorx, Inc.
Opis izdelka NETWORK SWITCH-UNMANAGED 10 PORT
Podatkovni listi: 110FX2-ST.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 121 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 121 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 110FX2-ST
Številka dela 110FX2-ST Proizvajalec B+B SmartWorx, Inc.
Opis NETWORK SWITCH-UNMANAGED 10 PORT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121 pcs Podatkovni list 110FX2-ST.pdf
Napetost - Vhod 10 ~ 49 V Tip Switch - Unmanaged
Serija N-TRON® Tip SFP / XFP -
Pristanišča SFP / XFP - Druga imena 110FX2-STBB
delovna temperatura -40°C ~ 80°C Število pristanišč 10
Tip montaže DIN Rail Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Vrsta vlaken 100BASE-FX (Multimode) Fiber Ports 2
Tip bakra 10/100 Bakrene pristanišča 8
Vrsta priključka RJ45, ST Konfiguracija Fixed
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
110FX2-ST
110FX2-ST
Proizvajalci: Red Lion Controls
Opis: NETWORK SWITCH-UNMANAGED 10 PORT
Na zalogi: 132 pcs
Prenesi: 110FX2-ST.pdf
RFQ
110DC
110DC
Proizvajalci: 3M
Opis: SCOTCH INDOOR MOUNTING TAPE
Na zalogi: 28674 pcs
Prenesi:
RFQ
110CNQ045ASL
110CNQ045ASL
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D618SL
Na zalogi: 4318 pcs
Prenesi: 110CNQ045ASL.pdf
110EET
110EET
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 110A 690VAC/500VDC