714FX6-SC
B+B SmartWorx, Inc.B+B SmartWorx, Inc.
B+B SmartWorx, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 714FX6-SC
Proizvajalec / znamka: B+B SmartWorx, Inc.
Opis izdelka NETWORK SWITCH-MANAGED 14 PORT
Podatkovni listi: 1.714FX6-SC.pdf2.714FX6-SC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 22 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 22 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 714FX6-SC
Številka dela 714FX6-SC Proizvajalec B+B SmartWorx, Inc.
Opis NETWORK SWITCH-MANAGED 14 PORT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22 pcs Podatkovni list 1.714FX6-SC.pdf2.714FX6-SC.pdf
Napetost - Vhod 10 ~ 49 V Tip Switch - Managed
Serija N-TRON® Tip SFP / XFP -
Pristanišča SFP / XFP - Druga imena 714FX6-SCBB
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število pristanišč 14
Tip montaže DIN Rail Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Vrsta vlaken 100BASE-FX (Multimode) Fiber Ports 6
Tip bakra 10/100 Bakrene pristanišča 8
Vrsta priključka RJ45, SC Konfiguracija Fixed
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
714FXE6-SC-15
714FXE6-SC-15
Proizvajalci: Red Lion Controls
Opis: NETWORK SWITCH-MANAGED 14 PORT
Na zalogi: 35 pcs
Prenesi: 714FXE6-SC-15.pdf
RFQ
714FXE6-SC-80
714FXE6-SC-80
Na zalogi: 15 pcs
Prenesi: 714FXE6-SC-80.pdf
RFQ
714FX6-SC
714FX6-SC
Na zalogi: 40 pcs
Prenesi: 714FX6-SC.pdf
71499
Proizvajalci: Wiha
Opis: BIT HOLDER SET HEX SKT 5PC
Na zalogi: 2108 pcs
Prenesi: 71499.pdf
714FX6-ST
714FX6-ST
Proizvajalci: B+B SmartWorx, Inc.
Na zalogi: 24 pcs
Prenesi: 714FX6-ST.pdf
714F
714F
Proizvajalci: ebm-papst Inc.
Opis: FAN AXIAL 70X15MM 24VDC WIRE
Na zalogi: 3642 pcs
Prenesi: 714F.pdf