PVS60085MR
B&K PrecisionB&K Precision
PVS60085MR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PVS60085MR
Proizvajalec / znamka: B&K Precision
Opis izdelka 600V 8.5A 3KW DC PS RM
Podatkovni listi: 1.PVS60085MR.pdf2.PVS60085MR.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Stanje zalog 20 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 20 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PVS60085MR
Številka dela PVS60085MR Proizvajalec B&K Precision
Opis 600V 8.5A 3KW DC PS RM Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 20 pcs Podatkovni list 1.PVS60085MR.pdf2.PVS60085MR.pdf
Utež 32 lbs (14.5kg) Napetostna regulacija - obremenitev 60mV
Napetostna regulacija - linija 60mV Napetost - oskrba 170 ~ 265VAC
Napetost - izhod 0 ~ 600VDC Tip Bench (AC to DC)
Velikost / dimenzija 20.945" L x 16.535" W x 3.465" H (532.00mm x 420.00mm x 88.00mm) Serija PVS
Ripple 100mVrms, 500mVpp Moč (Watts) 3000W
Druga imena BKPVS60085MR Število izhodov 1
Število znakov - Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti Memory, Programmable, GPIB, LAN, RS232, and USB Interface Vrsta zaslona VFD
natančen opis 0 ~ 600VDC Output Bench (AC to DC) Power Supply VFD 0 ~ 8.5A Output 3000W Features Memory, Programmable, GPIB, LAN, RS232, and USB Interface Trenutna ureditev - obremenitev 8.5mA
Trenutna uredba - vrstica 4.25mA Trenutni - izhod 0 ~ 8.5A
Natančnost - Voltmeter; Ammeter 400mV, 0.03% + 3.5mA