22AR20KLFTR
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
22AR20KLFTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 22AR20KLFTR
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 20KOHM 0.125W J LEAD TOP
Podatkovni listi: 22AR20KLFTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 22AR20KLFTR
Številka dela 22AR20KLFTR Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 20KOHM 0.125W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102077 pcs Podatkovni list 22AR20KLFTR.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.138" x 0.126" Face x 0.087" H (3.51mm x 3.20mm x 2.21mm)
Serija 22 Odporen material Cermet
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 22AR20KLFTR-ND
Število obratov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 20 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment