25PR200LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
25PR200LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25PR200LF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 25PR200LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25PR200LF
Številka dela 25PR200LF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139007 pcs Podatkovni list 25PR200LF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.270" x 0.270" Face x 0.190" H (6.86mm x 6.86mm x 4.83mm)
Serija 25 Odporen material Cermet
Odpornost 200 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tube Druga imena 987-1594-5
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment