25SR50KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25SR50KLF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 25SR50KLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25SR50KLF
Številka dela 25SR50KLF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123920 pcs Podatkovni list 25SR50KLF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija -
Serija 25 Odporen material Cermet
Odpornost 50 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 50 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment