25VR10KLFTR
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25VR10KLFTR
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 25VR10KLFTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25VR10KLFTR
Številka dela 25VR10KLFTR Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123391 pcs Podatkovni list 25VR10KLFTR.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija -
Serija 25 Odporen material Cermet
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število obratov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment