35WR50KLFTR
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35WR50KLFTR
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 50K OHM 0.1W TOP ADJ
Podatkovni listi: 35WR50KLFTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35WR50KLFTR
Številka dela 35WR50KLFTR Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 50K OHM 0.1W TOP ADJ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 277793 pcs Podatkovni list 35WR50KLFTR.pdf
Toleranca ±25% Sklop zaključka -
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.144" x 0.118" Face x 0.067" H (3.65mm x 3.00mm x 1.70mm)
Serija 35 Odporen material Cermet
Odpornost 50 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število obratov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 50 kOhms 0.1W, 1/10W Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment