36WR50KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 36WR50KLF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 50K OHM 0.3W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 36WR50KLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 36WR50KLF
Številka dela 36WR50KLF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 50K OHM 0.3W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 253168 pcs Podatkovni list 36WR50KLF.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.268" x 0.244" Face x 0.331" H (6.80mm x 6.20mm x 8.40mm)
Serija 36 Odporen material Cermet
Odpornost 50 kOhms Moč (Watts) 0.3W, 3/10W
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 50 kOhms 0.3W, 3/10W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment