37FR500KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 37FR500KLF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 500K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 37FR500KLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 37FR500KLF
Številka dela 37FR500KLF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 500K OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 192069 pcs Podatkovni list 37FR500KLF.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.453" x 0.346" Face x 0.484" H (11.50mm x 8.80mm x 12.30mm)
Serija 37 Odporen material Cermet
Odpornost 500 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 500 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment