38PLABR10KLF10
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 38PLABR10KLF10
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 10K OHM 0.15W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 38PLABR10KLF10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 38PLABR10KLF10
Številka dela 38PLABR10KLF10 Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 10K OHM 0.15W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 169900 pcs Podatkovni list 38PLABR10KLF10.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±500ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.465" x 0.406" Face x 0.366" H (11.80mm x 10.30mm x 9.30mm)
Serija 38 Odporen material Cermet
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.15W
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 10 kOhms 0.15W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment