39PLABR20KLF30
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 39PLABR20KLF30
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 20K OHM 0.25W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 39PLABR20KLF30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 39PLABR20KLF30
Številka dela 39PLABR20KLF30 Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 20K OHM 0.25W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132276 pcs Podatkovni list 39PLABR20KLF30.pdf
Toleranca ±30% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient - Velikost / dimenzija -
Serija 39 Odporen material Cermet
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 20 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment