43WR200KLFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 43WR200KLFTB
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 200K OHM 0.125W J LEAD
Podatkovni listi: 43WR200KLFTB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 43WR200KLFTB
Številka dela 43WR200KLFTB Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 200K OHM 0.125W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40905 pcs Podatkovni list 43WR200KLFTB.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.162" x 0.125" Face x 0.162" H (4.12mm x 3.18mm x 4.12mm)
Serija 43 Odporen material Cermet
Odpornost 200 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Število obratov 11 Tip montaže Surface Mount
natančen opis 200 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment