44JR50KLFT7
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 44JR50KLFT7
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE
Podatkovni listi: 44JR50KLFT7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 44JR50KLFT7
Številka dela 44JR50KLFT7 Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45413 pcs Podatkovni list 44JR50KLFT7.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.198" x 0.190" Face x 0.147" H (5.03mm x 4.83mm x 3.73mm)
Serija 44 Odporen material Cermet
Odpornost 50 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Število obratov 9 Tip montaže Surface Mount
natančen opis 50 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 9 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment