45WR100KLFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 45WR100KLFTB
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP
Podatkovni listi: 45WR100KLFTB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 45WR100KLFTB
Številka dela 45WR100KLFTB Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37886 pcs Podatkovni list 45WR100KLFTB.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.190" x 0.154" Face x 0.209" H (4.83mm x 3.91mm x 5.31mm)
Serija 45 Odporen material Cermet
Odpornost 100 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Število obratov 15 Tip montaže Surface Mount
natančen opis 100 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment