5311R500L.5ST
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5311R500L.5ST
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POTENTIOMETER
Podatkovni listi: 5311R500L.5ST.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 368 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 368 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5311R500L.5ST
Številka dela 5311R500L.5ST Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POTENTIOMETER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 368 pcs Podatkovni list 5311R500L.5ST.pdf
Toleranca ±3% Sklop zaključka Solder Turret
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Taper Linear
Serija 5311 Rotacija 350°
Odporen material Wirewound Odpornost (Ohms) 500
Moč (Watts) 2W Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 500 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 2W Solder Turret Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Round Dolžina aktuatorja 0.874" (22.20mm)
Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)