5611R2.5KL.5FS
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5611R2.5KL.5FS
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POTENTIOMETER
Podatkovni listi: 5611R2.5KL.5FS.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 172 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 172 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5611R2.5KL.5FS
Številka dela 5611R2.5KL.5FS Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POTENTIOMETER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 172 pcs Podatkovni list 5611R2.5KL.5FS.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka Solder Turret
Temperaturni koeficient - Taper Linear
Serija 5610 Rotacija Continuous
Odporen material Wirewound Odpornost (Ohms) 2.5k
Moč (Watts) 3.5W Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 2.5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 3.5W Solder Turret Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Flatted Dolžina aktuatorja 0.874" (22.20mm)
Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)