5613R5KL.1
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5613R5KL.1
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POTENTIOMETER
Podatkovni listi: 5613R5KL.1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 169 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 169 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5613R5KL.1
Številka dela 5613R5KL.1 Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POTENTIOMETER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 169 pcs Podatkovni list 5613R5KL.1.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka Solder Turret
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Taper Linear
Serija 5610 Rotacija Continuous
Odporen material Wirewound Odpornost (Ohms) 5k
Moč (Watts) 3.5W Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Servo Mount
natančen opis 5k Ohm 1 Gang Linear Servo Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 3.5W Solder Turret Bushing Thread -
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Round Dolžina aktuatorja 0.626" (15.90mm)
Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)