6173R10KL.3
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6173R10KL.3
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POTENTIOMETER
Podatkovni listi: 6173R10KL.3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 442 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 442 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6173R10KL.3
Številka dela 6173R10KL.3 Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POTENTIOMETER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 442 pcs Podatkovni list 6173R10KL.3.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Turret
Temperaturni koeficient -400ppm/°C Taper Linear
Serija 6173 Rotacija Continuous
Odporen material Conductive Plastic Odpornost (Ohms) 10k
Moč (Watts) 1W Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Servo Mount
natančen opis 10k Ohm 1 Gang Linear Servo Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 1W Solder Turret Bushing Thread -
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Round Dolžina aktuatorja 0.500" (12.70mm)
Premer aktuatorja 0.125" (3.18mm)