62MR100LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 62MR100LF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 62MR100LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 62MR100LF
Številka dela 62MR100LF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65109 pcs Podatkovni list 62MR100LF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Round - 0.250" Dia x 0.217" H (6.35mm x 5.51mm)
Serija 62 Odporen material Cermet
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment