64ZR500KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 64ZR500KLF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 500KOHM 0.25W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 64ZR500KLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 64ZR500KLF
Številka dela 64ZR500KLF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 500KOHM 0.25W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67895 pcs Podatkovni list 64ZR500KLF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija -
Serija 64 Odporen material Cermet
Odpornost 500 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Število obratov 12 Tip montaže Through Hole
natančen opis 500 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment