6671R5KL.25SL
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6671R5KL.25SL
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POTENTIOMETER
Podatkovni listi: 6671R5KL.25SL.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 97 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 97 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6671R5KL.25SL
Številka dela 6671R5KL.25SL Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POTENTIOMETER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97 pcs Podatkovni list 6671R5KL.25SL.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Turret
Temperaturni koeficient -400ppm/°C Taper Linear
Serija 6670 Rotacija Continuous
Odporen material Conductive Plastic Odpornost (Ohms) 5k
Moč (Watts) 3.5W Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 3.5W Solder Turret Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Round Dolžina aktuatorja 0.874" (22.20mm)
Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)