6673R2KL.25CT
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6673R2KL.25CT
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POTENTIOMETER
Podatkovni listi: 6673R2KL.25CT.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 64 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 64 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6673R2KL.25CT
Številka dela 6673R2KL.25CT Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POTENTIOMETER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64 pcs Podatkovni list 6673R2KL.25CT.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Turret
Temperaturni koeficient -400ppm/°C Taper Linear
Serija 6670 Rotacija Continuous
Odporen material Conductive Plastic Odpornost (Ohms) 2k
Moč (Watts) 3.5W Pakiranje Bulk
Število obratov 1 Število tolp 1
Tip montaže Servo Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 2k Ohm 1 Gang Linear Servo Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 3.5W Solder Turret
Bushing Thread - Vgrajen stikalo None
Vrsta prilagajanja User Defined Tip aktuatorja Round
Dolžina aktuatorja 0.626" (15.90mm) Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)