6673R5KL.25RS
pregled izdelka
Številka dela: 6673R5KL.25RS
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POTENTIOMETER
Podatkovni listi: 6673R5KL.25RS.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 99 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 99 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6673R5KL.25RS
Številka dela 6673R5KL.25RS Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POTENTIOMETER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99 pcs Podatkovni list 6673R5KL.25RS.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Turret
Temperaturni koeficient -400ppm/°C Taper Linear
Serija 6670 Rotacija Continuous
Odporen material Conductive Plastic Odpornost (Ohms) 5k
Moč (Watts) 3.5W Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Servo Mount
natančen opis 5k Ohm 1 Gang Linear Servo Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 3.5W Solder Turret Bushing Thread -
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Round Dolžina aktuatorja 0.626" (15.90mm)
Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)