66XR20KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 66XR20KLF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 66XR20KLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 66XR20KLF
Številka dela 66XR20KLF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44537 pcs Podatkovni list 66XR20KLF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.475" x 0.200" Face x 0.410" H (12.07mm x 5.08mm x 10.41mm)
Serija 66 Odporen material Cermet
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Število obratov 20 Tip montaže Through Hole
natančen opis 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment