67PR10LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 67PR10LF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 67PR10LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 67PR10LF
Številka dela 67PR10LF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70809 pcs Podatkovni list 67PR10LF.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.437" x 0.375" Face x 0.203" H (11.10mm x 9.53mm x 5.16mm)
Serija 67 Odporen material Cermet
Odpornost 10 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Število obratov 20 Tip montaže Through Hole
natančen opis 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment