67YR500LFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
67YR500LFTB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 67YR500LFTB
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 67YR500LFTB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 67YR500LFTB
Številka dela 67YR500LFTB Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73250 pcs Podatkovni list 67YR500LFTB.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.375" x 0.195" Face x 0.472" H (9.53mm x 4.95mm x 11.99mm)
Serija 67 Odporen material Cermet
Odpornost 500 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Število obratov 20 Tip montaže Through Hole
natančen opis 500 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment