67ZR200KLFTB
pregled izdelka
Številka dela: 67ZR200KLFTB
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 200KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 67ZR200KLFTB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 67ZR200KLFTB
Številka dela 67ZR200KLFTB Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 200KOHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77496 pcs Podatkovni list 67ZR200KLFTB.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.437" x 0.195" Face x 0.410" H (11.10mm x 4.95mm x 10.41mm)
Serija 67 Odporen material Cermet
Odpornost 200 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Število obratov 20 Tip montaže Through Hole
natančen opis 200 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment